Pszółka

Pszczółka to kolejna spółka należąca do grupy kapitałowej Parkmar Inkaso. Pożyczka oferowana przez Pszczółkę jest wyjątkowa i jedyna na rynku, ponieważ jest przyznawana na okres 3 miesięcy. Skierowana jest m.in. do osób, których część dochodu składa się z premii wypłacanej kwartalnie.

Dzięki naszej pożyczce umożliwiamy natychmiastowe wsparcie budżetu domowego bez większych formalności, na prostych i przejrzystych zasadach. Można ją spłacić natychmiast po otrzymaniu np. premii kwartalnej od pracodawcy lub z innego źródła jak również można odroczyć harmonogram spłaty bez większych problemów. Istnieje możliwosc wielokrotnej prolongaty.

Dzięki temu, ze jasno jest określony termin spłaty oraz fakt, ze mamy 3 kwoty pożyczki do wyboru nie ma w niej ukrytych kosztów, które są bardzo niskie. Do wyboru klient ma następujące kwoty 500 zł, 750 zł, i 1000 zł lub ich wielokrotność.

Gwarantujemy wysoka jakość obsługi w domu klienta, a nasz przedstawiciel wraz z pożyczka dostarczy słodki upominek.

na jaki okres ?

pożyczka ratalna udzielana jest na okres 3 miesięcy z możliwościa prolongaty.

jakie warunki ?

warunki jakie musi spełnić pożyczkobiorca są bardzo proste i łatwo je spełnić:

  • stałe zameldowanie w Polsce;
  • dochód z tytułu umowy o prace, umowy zlecenia, umowy o dzieło, działalności gospodarczej, wynajmu, prowadzenia gospodarstwa, renty lub emerytury;
  • w przypadku braku udokumentowanego dochodu zabezpieczeniem pożyczki mogą być rzeczy ruchome.